Пользовательский поиск

Топ 10 книг "Литературоведение"

1

О поэзии Константина Кедрова

Кол-во визитов 36

Кол-во голосов: 1

2

Латиноамериканский художественный образ мира

Книга предлагает один из вариантов подхода к изучению проблемы художественного кода. На основе сопоставительно-текстологического анализа выявляются постоянные образы, мифомотивы, темы и сюжетные элементы латиноамериканской литературы. Их культурологическая интерпретация позволяет определить некоторые существенные особенности латиноамериканского художественного мышления, важные для понимания типологии латиноамериканской культуры. Книга предназначена специалистам и широкому кругу читателей.
Кол-во визитов 212

Кол-во голосов: 0

3

Вибрані твори (друге, доповнене видання, 2009 р.)

Збірка вибраних творів Майка Йогансена в одному томі, з серії "Розстріляне Відродження". До збірки увійшли вірші, роман "Пригоди Мак-Лейстона, Гаррі Руперта та інших", повісті "Майборода" та "Подорож ученого доктора Леонардо...", оповідання "Оповідання про Майкла Паркера", "Списана спина", "Життя Гая Сергійовича Шайби" та "Ситтутунга", а також "підручники" "Елементарні закони версифікації (віршування)" й "Як будується оповідання", автобіографії. Крім того - спогади його дружини та статті  про Йогансена. 
Кол-во визитов 193

Кол-во голосов: 0

4

Вибрані твори (перше видання, 2001 р.)

Збірка вибраних творів Майка Йогансена в одному томі, з серії "Розстріляне Відродження". До збірки увійшли роман "Пригоди Мак-Лейстона, Гаррі Руперта та інших", повісті "Майборода" та "Подорож ученого доктора Леонардо...", оповідання "Оповідання про Майкла Паркера", "Списана спина" й "Життя Гая Сергійовича Шайби", а також "підручник" "Як будується оповідання".
Кол-во визитов 187

Кол-во голосов: 0

5

Салтыков-Щедрин. Искусство сатиры

Книга известного литературоведа и критика А. С. Бушмина рассказывает об эстетических воззрениях и своеобразии реализма великого русского писателя. От других щедриноведческих работ она отличается прежде всего тем, что основное внимание в ней уделено характеристике Щедрина как непревзойденного художника слова в области социально-политической сатиры. Книга приурочена к 150-летию со дня рождения писателя.
Кол-во визитов 185

Кол-во голосов: 0

6

Елементарні закони версифікації (віршування)

Поради Майка Йогансена починаючим поетам. Текст поділений на чотири розділи, де Йогансен дохідливо, на багатьох прикладах показує, як поетові працювати з римами, розмірами, милозвучністю та образами.    
Кол-во визитов 160

Кол-во голосов: 0

7

Про Едґара По

Стаття Майка Йогансена про творчість Едґара По. Більшу частину статті займає аналіз новели По "Ти єси!", на прикладі якої Йогансен показує творчий метод американського класика. Статтю було надруковано в якості передмови у виданні "Едґар По. Вибрані твори", Харків, ДВУ, 1928.
Кол-во визитов 110

Кол-во голосов: 0

8

Ген Тургенева

Воспоминания о Смоктуновском. Новые стихи А.Городницкого.
Кол-во визитов 105

Кол-во голосов: 0

9

Як будується оповідання

  Авторський «підручник» Майка (Михайла) Гервасійовича Йогансена (1895–1937), що містить поради і пропозиції молодим авторам з написання новел, оповідань та інших творів. Автор із притаманним йому почуттям гумору, влучною іронією, а подекуди з сарказмом глузує не тільки з численних тогочасних «писак», а й із самих «вимог» соцреалізму. У «Передньому слові» до книги він зазначає, що «має поширити марксистський погляд на мистецтво серед молодих письменників», хоча насправді – висміює i підриває його.    
Кол-во визитов 92

Кол-во голосов: 0

10

А. Пушкин. 1837-1937: памятка: статьи и материалы для доклада

СОДЕРЖАНИЕ: Великий Русский поэт. — Передовая ЦО „Правды"  М. Горький. О Пушкине  В.Я. Кирпотии. Наследие Пушкина и коммунизм (печатается в сокращенном виде)  Б.В. Томашевский. Пушкин Хронологическая канва Н.И. Мордовченко. Пушкинская библиография М.М. Калаушин. Пушкинские места Пушкин в музыке и изобразительном искусстве
Кол-во визитов 88

Кол-во голосов: 0

© 2012-2019 Электронная библиотека booklot.org